Navigace

Obsah

Členové rady města

 

 

Jaromír Krátký - starosta

 

Martin Novák- místostarosta

 

Ing. Olga Hrbková

 

Zdeněk Kubák

 

Karel Urbánek ml.

Poslední aktualizace ÚD

22. 6. 2018 - 31. 1. 2019

Rozpočtové opatření č. 8 2018

Úřední deskaZobrazit více

22. 6. 2018 - 31. 1. 2019

Rozpočtové opatření č. 7 2018

Úřední deskaZobrazit více

13. 6. 2018 - 31. 1. 2019

Rozpočtové opatření č.6 2018

Úřední deskaZobrazit více

13. 6. 2018 - 31. 1. 2019

Rozpočtové opatření č. 5 2018

Úřední deskaZobrazit více

13. 6. - 31. 12. 2018

Změny ve vydávání cestovních pasů od 01. 07. 2018

Úřední deskaZobrazit více